Ankieta dotycząca otwarcia klas sportowych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Dębnie.

Miło nam poinformować, iż Wójt Gminy Dębno zamierza otworzyć klasy sportowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie.

Z uwagą pochylimy się nad wszelkimi propozycjami dotyczącymi edukacji dzieci. Serdecznie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Informacje od Państwa są dla nas bardzo ważne i cenne.

O zorganizowaniu klas sportowych zadecyduje organ prowadzący na podstawie ilości zgłoszeń rodziców oraz wyniku testów sprawnościowych kandydatów. To od Państwa i Waszych pociech zależało będzie, jakie profile będą miały klasy sportowe.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety zarówno osoby mieszkające na terenie gminy Dębno, jak również spoza niej. Ankieta dostępna TUTAJ