HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Już od poniedziałku 31 maja 2021 r. wracamy do gry!

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że już od najbliższego poniedziałku będzie można ponownie korzystać w pełni z naszego obiektu! 

W trosce o fanów wszelkich dyscyplin sportowych systematycznie poszerzamy nasz asortyment sprzętów o kolejne pozycje. W związku z tym, po ponownym otwarciu na naszej hali, znajdą swoje miejsce miłośnicy tenisa ziemnego oraz stołowego, jak również sympatycy badmintona. Zapraszamy tak profesjonalistów, jak również tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tych właśnie dyscyplinach. Z niecierpliwością oczekujemy Waszego powrotu!

Nasze najnowsze nabytki to sprzęty najwyższej jakości, a są nimi:
– dwie siatki do badmintona wraz z paletkami i lotkami
– dwa stoły do tenisa stołowego wraz z rakietkami oraz piłeczkami
– siatka do tenisa ziemnego wraz z rakietami i piłkami

Szanowni Państwo! W trosce o fanów wszelkich dyscyplin sportowych systematycznie poszerzamy nasz asortyment sprzętów o kolejne pozycje. W związku z tym od dnia dzisiejszego na naszej hali znajdą swoje miejsce miłośnicy tenisa ziemnego oraz stołowego, jak również sympatycy badmintona. Zapraszamy tak profesjonalistów, jak również tych, którzy chcą spróbować swoich sił w nowych dyscyplinach. Z niecierpliwością oczekujemy Waszego powrotu na nasz obiekt!

Call Now Button