HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Piknik rodzinny, turniej oraz akcja #SzczepimySię

Już w najbliższy weekend 19. oraz 20. czerwca br. zapraszamy wszystkich na Piknik Rodzinny połączony z I Małopolskim Turniejem Wsi Dębno 2021 oraz możliwością zaszczepienia się jednodawkowym preparatem Johnson&Johonson!

Plan weekendu:

19 czerwca (sobota):

  • Od godziny 9:00 do godziny 18:00 odbędzie się Piknik Rodzinny w ramach, którego na gości czekać będą atrakcje dla dzieci – animacje, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, pokazy strażackie, kiełbaski z grilla, wata cukrowa oraz lody, a ponadto Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotują smaczne, staropolskie potrawy, które można będzie degustować w Strefie Gastro.
  • Od godziny 9:00 do godziny 15:00 będzie można bez rejestracji zaszczepić się przeciw COVID-19 jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. Podczas rejestracji potrzebny będzie wyłącznie dowód osobisty.
  • W godzinach od 10:00 do 15:00 będzie możliwość dokonania obowiązku spisowego w naszym Mobilnym Punkcie Spisowym
  • Finał piłki halowej będzie rozgrywany w godzinach od 10:00 do 15:00.

20 czerwca (niedziela):  

  • Od godziny 9:00 do godziny 18:00 odbędzie się Piknik Rodzinny w ramach, którego na gości  czekać będą atrakcje dla dzieci – animacje, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, pokazy strażackie, kiełbaski z grilla, wata cukrowa oraz lody, a ponadto Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotują smaczne, staropolskie potrawy, które można będzie degustować w Strefie Gastro.
  • W godzinach od 10:00 do 15:00 będzie możliwość dokonania obowiązku spisowego w naszym Mobilnym Punkcie Spisowym
  • Turniej siatkówki będzie rozgrywany w godzinach od 10:00 do 19:00.

Ponadto przypominamy o trwających zapisach do turnieju tenisa stołowego!

Zgłoszenia do 20 czerwca 2021 r. do godz. 23:59
Regulamin turnieju – https://drive.google.com/file/d/1iUSfmWmj4pJTN7Z2_-OlJgh_man3_mgS/view?usp=sharing
Link do formularza zgłoszeniowego – https://forms.gle/WFXr8wJ8PAxersUt6

Patronatem honorowym wydarzenia jest Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Turniej realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco informacji związanych z turniejem na wydarzeniu na Facebooku – https://www.facebook.com/events/1029276810935662/?active_tab=about 

Call Now Button