HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Turniej piłki halowej oraz siatkówki za nami!

W weekend 19 oraz 20 czerwca na hali odbyły się finały piłki halowej oraz piłki siatkowej, które rozgrywały się w ramach I Małopolskiego Turnieju Wsi Dębno 2021.
 
W sobotnich (19 czerwca) rozgrywkach udział wzięło 5 zespołów, które rywalizowały ze sobą o wygraną w całym turnieju. Zawodnicy sprawili doskonałe widowisko dla zgromadzonej publiczności, która dopingowała swoich faworytów z trybun. Mecze obfitowały w zwroty akcji, gole w ostatnich sekundach oraz serie rzutów karnych w decydujących spotkaniach. Tegorocznymi mistrzami piłki halowej zostali zawodnicy KS Lubcza, którzy po serii rzutów karnych pokonali  reprezentantów Wybrzeża Klatki Schodowej. Na najniższym stopniu podium stanęli gracze z Salki, którzy bo meczu obfitującym w wiele bramek zwyciężyli z Huraganem Niedźwiedza. 
 
1. KS Lubcza
2. Wybrzeże Klatki Schodowej
3. Salka
4. Huragan Niedźwiedza
5. Maszkienice
 
W niedzielę (20 czerwca) rywalizowali ze sobą zawodnicy, którzy zjechali z aż 22 różnych miejscowości z całej Małopolski! W fazie grupowej byliśmy świadkami wielu 3 setowych pojedynków, które rozstrzygały się dopiero w tie-breaku dając widzom świetne widowisko. W finale gracze z Inwałdu, którzy grali pod nazwą Młode Wilki, zdecydowanie wygrali z Volleycoster, którym po ciężkim 3-setowym półfinale zabrakło paliwa w baku w decydujących momentach. W meczu o 3 stopień podium triumfował zespół Świetlików.
 
1. Młode Wilki
2. Volleycoster
3. Świetliki
4. Kotleciki
5. Ulane talenty
6. Fairplay
7. OSP Dębno
8. Priemierini Vollejbalisti
 
Poza rozgrywkami sportowymi na publiczność czekało wiele atrakcji, które były przygotowane w ramach Rodzinnego Pikniku, który odbył się na terenie przy hali.
 
Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszego wydarzenia na Fb – https://fb.me/e/4fIix6cM0 
 
Już teraz zapraszamy Państwa na turniej tenisa stołowego, Piknik Rodzinny oraz możliwość szczepienia w najbliższą sobotę 26 czerwca br.! 
 
Call Now Button