HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Dębno rozstrzygnięty!

Rozgrywki rozpoczęte zostały minutą ciszy, którą uczciliśmy pamięć o wszystkich poległych bohaterach, którzy oddali swoje życie dla odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. Następnie odśpiewany został uroczyście hymn narodowy. Głos również zabrał honorowy patron wydarzenia wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.
 
O zwycięstwo rywalizowały 4 zespoły, które podczas fazy grupowej prowadziły wyrównane spotkania, a o awansie do finału zadecydowały detale.
W meczu o 3 miejsce zmierzyły się drużyny Phoenix oraz Smyków 40+, z którego zwycięsko wyszli zawodnicy Phoenix’a,

Podczas finałowego spotkania swoją wysoką formę w tym roku potwierdzili vicemistrzowie I Małopolskiego Turnieju Wsi Dębno 2021, czyli zawodnicy zespołu Volleycoster, którzy pewnie wygrali w decydującym starciu z Bardzo Fajną Drużyną.

Pamięć o ważnych wydarzeniach historycznych należy pielęgnować i można to robić na różne sposoby. Dziękujemy inicjatorowi tego wydarzenia wójtowi gminy Dębno Panu Wiesławowi Kozłowskiemu, dzięki któremu mogliśmy na sportowo celebrować 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dziękujemy za liczną obecność wszystkim kibicom oraz zawodnikom, którzy wzięli udział w rozgrywkach, a drużynie Volleycoster gratulujemy zwycięstwa. 
 Już teraz zapraszamy na kolejne turnieje, które będą odbywać się na naszej hali oraz do śledzenia funpagu na FB, aby zawsze być na bieżąco.
Call Now Button