HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Noworoczne spotkanie Wójta Gminy Dębno z członkiniami oraz członkami Kół Gospodyń Wiejskich

W dniu 15 stycznia br. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbyło się świąteczno-noworoczne spotkanie Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego z członkiniami i członkami Kół Gospodyń Wiejskich działającymi na terenie Gminy Dębno. Pragnąc docenić prężnie działające Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębno, które zawsze chętnie służą kulinarną pomocą przy organizacji różnych wydarzeń, Wójt w ramach podziękowania zorganizował dla nich spotkanie.

W trakcie uroczystości włodarz gminy podziękował przybyłym gościom za wszelką pomoc oraz za wielki wkład w rozwój lokalnej tradycji i kultury, a także złożył noworoczne życzenia. Następnie Ks. dr Jerzy Krzanowski z Parafii pw. Św. Małgorzaty w Dębnie pobłogosławił wszystkim zebranym osobom.

Dla przybyłych gości został przygotowany poczęstunek, a uroczystość uświetnił występ artystyczny przygotowany przez dzieci oraz zespoły ludowe. Ponadto wręczone zostały upominki w tym m.in. praktyczne parasolki.

W spotkaniu uczestniczyli również m.in. Skarbnik Gminy Dębno Barbara Armatys, kierownik Referatu Ewidencji, Spraw Społecznych i Sportu Anna Jakubas oraz dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło.

Dziękujemy za wsparcie przy przygotowaniu świąteczno-noworocznego spotkania kierownikowi tarnowskiego oddziału firmy LOBO z siedzibą w Sufczynie, Panu Ryszardowi Kliś oraz właścicielom firmy Novum Panu Rafałowi i Krzysztofowi Wójs prowadzącym sklep Groszek w Woli Dębińskiej.

Call Now Button