HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Koncert z okazji Dnia Kobiet z Zespołem BaYera

Setki mieszkańców Gminy Dębno, od najmłodszych po seniorów, wzięło udział w charytatywnym koncercie z okazji Dnia Kobiet, który odbył się 5 marca na naszej hali. Gwiazdą wieczoru był zespół BaYeRa..

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wraz ze wszystkimi zebranymi uczcili minutą ciszy wszystkich poległych mieszkańców Ukrainy, którzy walczyli o swoją wolność. Następnie wraz z Zastępcą Jackiem Szklarzem złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom i obdarowali każdą z nich symbolicznym kwiatem.

W trakcie uroczystości odbywała się zbiórka środków finansowych na wsparcie uchodźców wojennych z Ukrainy. Podczas kwesty udało się zebrać 3606 złotych. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych artykułów m. in. spożywczych, przemysłowych, środków higieny osobistej, odzieży, artykułów medycznych, szkolnych oraz papierniczych.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy aktywnie włączyli się w akcję niesienia pomocy potrzebującym uchodźcom z Ukrainy, a także wszystkim gminnym jednostkom OSP, instytucjom, wolontariuszom i osobom zaangażowanym w pomoc – podkreśla Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Call Now Button