HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Akcja krwiodawstwa

W niedzielę 6 marca 2022 r. na naszej hali odbyła się akcja krwiodawstwa organizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Dębnie.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Na parkiecie gromadzili się odważni ochotnicy chcący oddać krew i jednocześnie pomóc potrzebującym. Po badaniach lekarskich pozytywnie zakwalifikowanych przez lekarza z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie zostało 42 spośród 52 zarejestrowanych osób. Każda osoba oddała 450 ml krwi, co dało łącznie 18 900 ml bezcennego płynu. 

Serdecznie dziękujemy za czynne włączanie się w działania z zakresu honorowego krwiodawstwa oraz członkom Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębnie za zorganizowanie wydarzenia.

Call Now Button