HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Gmina Dębno wzięła udział w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” zgłaszając budynek Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie.

Celem plebiscytu jest wypromowanie najciekawszych modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji, a także wspieranie działań dla ratowania budowli dziedzictwa narodowego. Główne kategorie konkursu to „Nowe Obiekty” i „Modernizowane Obiekty”, które obejmują m.in. takie podkategorie jak: obiekty hotelarsko-turystyczne, użyteczności publicznej, kultury, sportu, zdrowia i rekreacji, obiekty zabytkowe, najciekawsze modernizacje i adaptacje wnętrz, rewitalizacja obszarów i zespołów urbanistycznych, obiekty sakralne, tereny zieleni, małe jest piękne czy nowe obiekty. 

Z dumą informujemy, że nasza Hala Widowiskowo-Sportowa została nominowana do Finału Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Nominacja do finału nie oznacza

końca konkursowych zmagań!

1 kwietnia 2021  r. rozpoczyna się głosowanie.

Zagłosuj na Halę Widowiskowo-Sportową w Dębnie.

Jak można oddać głos?

Krok 1:

Wejść na stronę konkursu: Modernizacja Roku & Budowa XXI w. lub pod bezpośredni link: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/2262/object/2329/budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-debnie

Krok 2:

Kliknąć: ,,zagłosuj”, a następnie „zagłosuj na ten obiekt”.

Krok 3:

Na podstronie należy podać imię i nazwisko, adres mailowy oraz zaznaczyć „Nie jestem robotem”. Po udanej weryfikacji należy kliknąć „Zagłosuj”.  Na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, który należy zaakceptować.

Krok 4:

Gotowe! Twój głos został oddany.

Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie.

Call Now Button