HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Znamy już finalistów piłki halowej!

Podczas rozgrywek  poznaliśmy drużyny, które awansowały do wielkiego finału. Spotkania obfitowały w wiele emocji, a zwodnicy walczyli o zwycięstwa do ostatnich sekund. Zgromadzona publiczność z pewnością może być zadowolona z widowiska, które zgotowali im zawodnicy! Uczestnikami wielkiego finału, który odbędzie się w najbliższą sobotę 19 czerwca br. o godzinie 10:00 są:

  1.  Huragan Niedźwiedza
  2.  Wybrzeże Klatki Schodowej
  3.  Nieobliczalni
  4.  Maszkienice
  5.  Salka
  6. KS Lubcza

Gratulujemy awansu, a drużynom, którym ta sztuka się nie udała już zapraszamy na przyszłoroczną edycję! 

Serdecznie dziękujemy widzom, którzy uświetnili to widowisko, jak również Paniom z KGW Dołowianie oraz „Warkocz tarłówny” z Dębna, które serwowały swoje tradycyjne staropolskie potrawy w Strefie Gastro.

Call Now Button