HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Sportowe emocje dobiegły końca!

W czerwcu odbył się I Małopolski Turniej Wsi Dębno 2021. W ramach tego wydarzenia mieszkańcy terenów wiejskich z województwa Małopolskiego mogli rywalizować w 3 dyscyplinach sportowych: piłce halowej, siatkówce oraz tenisie stołowym. Impreza została podzielona na 3 weekendy czerwca oraz połączona z Rodzinnym Piknikiem, możliwością szczepienia oraz  dokonania obowiązku spisowego.  Dla zgromadzonej publiczności czekały niesamowite sportowe emocje, liczne atrakcje dla dzieci oraz wyśmienite potrawy przygotowane przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. 

Tegorocznymi mistrzami zostali
Piłka halowa – KS LUBCZA
Siatkówka – Młode Wilki
Tenis stołowy:
– poniżej 18 roku życia – Maciej Sikoń
– powyżej 18 roku życia – Bartłomiej Kornaś 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim pozostałym zawodnikom za udział i stworzone wyjątkowe widowisko!

Dziękujemy również za uświetnienie wydarzenia swoją obecnością Panu Łukaszowi Kmicie – Wojewodzie Małopolskiemu, Panu Ryszardowi Pagaczowi – Wicewojewodzie Małopolskiemu, Posłom na Sejm RP: Pani Józefie Szczurek – Żelazko, Panu Wiesławowi Krajewskiemu, Panu Piotrowi Sakowi oraz Radnej Województwa Małopolskiego Pani Annie Mikosz.

Przygotowanie tego wydarzenia wymagało wiele pracy i trudu, dlatego Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski składa serdeczne podziękowania:
organizatorom
sponsorom
pracownikom Urzędu Gminy Dębno
wolontariuszom
Kołom Gospodyń Wiejskich z Biadolin Szlacheckich, Dębna, Dołów, Jaworska oraz Łysej Góry
Strażakom z OSP: Doły, Dębno, Perła, Jaworsko, Maszkienice, Łoniowa, Niedźwiedza (szczególne podziękowania za obsługę logistyczną wydarzenia)
– Dębińskiemu Centrum Kultury
oraz wszystkim innym osobom, które czynnie zaangażowały się w przygotowanie I Małoplskiego Turnieju Wsi Dębno 2021, Pikniku Rodzinnego, a także akcji #szczepimysie.
 
Gospodarz Gminy Dębno zaznacza, iż jest to pierwsza ale na pewno nie ostatnia taka inicjatywa sportowa i zaprasza na kolejne sportowe zmagania.
Zachęcamy do obejrzenia krótkiego video podsumowania przygotowanego przez STARnowa.TV 
Call Now Button