HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Budowa Roku & Modernizacja XXI w.

Nasza hala bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w. i dotarła aż do finałowego etapu! W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do oddania głosu na nasz obiekt w podsumowującym plebiscycie.

25 sierpnia 2021  r. rozpoczyna się podsumowujące głosowanie.

Zagłosuj na Halę Widowiskowo-Sportową w Dębnie.

Jak można oddać głos?

Krok 1:

Wejść na stronę konkursu: Modernizacja Roku & Budowa XXI w. lub pod bezpośredni link: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/2262/object/2329/budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-debnie

Krok 2:

Kliknąć: ,,zagłosuj”, a następnie „zagłosuj na ten obiekt”.

Krok 3:

Na podstronie należy podać imię i nazwisko, adres mailowy oraz zaznaczyć „Nie jestem robotem”. Po udanej weryfikacji należy kliknąć „Zagłosuj”.  Na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, który należy zaakceptować.

Krok 4:

Gotowe! Twój głos został oddany.

Swój głos można oddawać co 24h.
Liczba oddanych głosów jest aktualizowana o pełnej godzinie.

Call Now Button