HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Hala uroczyście otwarta!

W piątek 3 września br. odbyło się Uroczyste Otwarcie Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie. To wyjątkowe wydarzenie na długo pozostanie w pamięci mieszkańców oraz zapisze się złotymi zgłoskami w historii naszej gminy .

W tym miejscu szczególnie dziękujemy inicjatorowi budowy naszej hali Panu wójtowi Gminy Dębno Wiesławowi Kozłowskiemu. Podczas trwania części oficjalnej odczytany został list przygotowany specjalnie na tą uroczystość od premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego, któremu składamy szczególne podziekowania. List odczytał zastępca Wójta Gminy Dębno Pan Jacek Szklarz.

Ponadto, pragniemy podziękować wszystkim przybyłym gościom: Posłom na Sejm RP Pani Józefie Szczurek – Żelazko , Panu Wiesławowi Krajewskiemu , Panu Piotrowi Sak oraz Panu Stanisławowi Bukowiec, Wiceprzewodniczącemu Sejmiku Województwa Małopolskiego Panu Wojciechowi Skruch, radnej Sejmiku województwa Małopolskiego Pani Anna Mikosz, Małopolskiej Wicekurator Oświaty Pani Halinie Cimer, staroście powiatu Brzeskiego Panu Andrzejowi Potępie, radnej powiatu brzeskiego Pani Marcie Kulig, wójtowi Gminy Gnojnik Panu Sławomirowi Paterek , biskupowi pomocniczemu ks. Stanisławowi Salaterskiemu, proboszczowi parafii p.w. św. Małgorzaty ks. Jerzemu Krzanowskiemu, Komendantowi Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Panu Januszowi Poterze, Komendantowi Powiatowej Policji w Brzesku Panu Bogusławowi Chmielarzowi, dyrektorowi Dębińskie Centrum Kultury Panu Łukaszowi Przybyło, kustosz zamku w Dębnie Pani Jolancie Janus-Koczwara, kierownikowi budowy Panu Robertowi Zięcinie oraz wszystkim radnym gminnym, dyrektorom szkół i przedszkoli, prezesom osp i klubów sportowych.
 
Za uświetnienie naszej uroczystości dziękujemy również:
➡️ Duetowi akrobatycznemu Delfina & Bartek
➡️ Zespołowi tanecznemu POWER GIRLS ze Studio Tańca HONORATA
➡️ Wokalistce Sylwii Pasek
oraz paniom z Kół Gospodyń Wiejskich, które przygotowały wyborne tradycyjne dania do degustacji.
 
Dziękujemy, że byliście Państwo z nami w ten ważny dla nas dzień! Wierzymy, że nasz obiekt będzie miejscem wielu wydarzeń sportowych i kulturalno-rozrywkowych oraz, że uda nam się wychować najmłodszych w kulturze fizycznej i ukształtować ich charaktery.
Call Now Button