HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

XXV Ogólnopolski Konkurs Modernizacja Roku & Budowa XXI w. rozstrzygnięty!

22 września br. w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, gdzie zostały wręczone nagrody oraz wyróżnienia. Konkurs ten to niewątpliwa promocja najciekawszych dokonań polskiego budownictwa w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji budynków. Najwyższy laur – statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku” jest obiektem pożądania wielu zarówno inwestorów, wykonawców, jak i projektantów modernizacji.

Jubileuszowa edycja zakończyła się dla naszej gminy Dębno bardzo pomyślnie, ponieważ w kategorii obiekty sportowe nasza Hala Widowiskowo-Sportowa otrzymała wyróżnienie! Ponadto wyróżnienie otrzymała Gmina Dębno jako inwestor, Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem jako wykonawca oraz autor projektu firma SUMA Architektów, którym serdecznie dziękujemy za owocną współpracę!

Ponadto dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu zajęliśmy 2 miejsce w głosowaniu wyprzedzając w nim 85 pozostałych finalistów!

Sukces ten dedykujemy wszystkim mieszkańcom gminy Dębno, którzy mogą rozwijać swoje sportowe pasje na naszym obiekcie!

„Marzenia zostają zrealizowane. Pamiętam, jak rozmawialiśmy o tym projekcie ponad trzy lata temu. Niewielu wierzyło, że w naszej gminie może powstać obiekt, który będzie spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa oraz spełniający wszelkie standardy, które umożliwiają organizację wydarzeń o skali międzynarodowej. Ta inwestycja to wielka szansa dla najmłodszych, którzy mogą w pełni profesjonalnie rozwijać swoje pasje i dążyć do osiągnięcia najwyższych sportowych laurów.” – tak odbiór wyróżnienia podsumował główny inicjator budowy hali Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski

Poniżej mogą Państwo obejrzeć fragment gali z wręczenia nagród.

Call Now Button