HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Zajęcia z zumby fitness już od 5 października!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych w każdym wieku na zajęcia z zumby fitness, które będą odbywać się cyklicznie na naszej hali w każdy wtorek od godziny 19:30 do 20:30!

Czym jest zumba fitness?

Zajęcia są połączeniem aerobiku i tanecznych kroków. To doskonała forma aktywności dla osób, które nie są fanami rygorystycznych planów treningowychi preferują formę ćwiczeń „przy okazji”. W przypadku zajęć zumba fitness spalanie kalorii odbywa się przy okazji dobrej zabawy oraz w rytmie muzyki, która znacznie ułatwia całe zadanie. Oto zalety tego rodzaju ćwiczeń:

  • zwiększenie wydolności organizmu
  • poprawa ogólnej formy fizycznej
  • pozytywny wpływ na samopoczucie psychiczne
  • spalanie zbędnych kalorii

Podobnie jak większość form aktywności fizycznej zumba poprawia sylwetkę i samopoczucie. Taniec łączony z ćwiczeniami aerobowymi pomaga
w odchudzaniu – profesor John Porcari obliczył, że podczas intensywnego 40-minutowego treningu zumba fitness spala się prawie 400 kcal.
Ponadto Zumba, czyli połączenie tańca i aerobiku, to dobra metoda na rozpoczęcie przygody z aktywnością fizyczną. Zajęcia pozwalają nie tylko zgubić zbędne kilogramy, ale również otworzyć się na taniec, a także zadzierzgnąć znajomości, które mogą przerodzić się w trwałe przyjaźnie.

Zajęcia poprowadzi Pani Kinga Michór.

Start już 5 października!

Call Now Button