HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Noworoczne spotkanie Wójta Gminy Dębno z przedsiębiorcami

W ubiegłą niedzielę na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie mieliśmy przyjemność gościć przedsiębiorców z terenu gminy Dębno na spotkaniu noworoczno-opłatkowym. Gospodarz oraz inicjator spotkania wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski  powitał przybyłych gości, a młode talenty z Dębińskie Centrum Kultury zaprezentowały swoje wyjątkowe umiejętności.
 
Podczas spotkania wójt zaznaczył, że Nasza Mała Ojczyzna nie mogłaby się tak dynamicznie rozwijać, gdyby nie prężnie działające firmy i działalności gospodarcze, dlatego tak niezwykle ważną rolę pełnią właściciele firm z terenu naszej gminy, którzy zapewniając miejsca pracy, przyczyniają się
do poprawy warunków życia mieszkańców. Włodarz gminy złożył wszystkim gościom życzenia noworoczne oraz zadeklarował zorganizowanie kolejnych spotkań, ale już w większym gronie, mając nadzieję, że pandemia koronawirusa przeminie i wszyscy wrócimy do normalności.
 
Po części artystycznej nastąpiło błogosławieństwo opłatków przez ks. dr Jerzego Krzanowskiego proboszcza parafii p.w. św. Małgorzaty w Dębnie,
a następnie zostały podane tradycyjne wigilijne potrawy. Zgromadzeni przedsiębiorcy mieli okazję nawiązać nowe znajomości oraz wspólnie wysłuchać kolęd z nowej płyty CD chóru VOX SANCTAE MARGARITAE.
 
Serdecznie dziękujemy za wsparcie i współtworzenie tej wyjątkowej inicjatywy :
– Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Dębnie.
Call Now Button