HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Zapraszamy na kolejne wydarzenie na naszej hali!

Dębińskie Centrum Kultury ma przyjemność zaprosić Państwa w sobotę 26 marca na godzinę 19:00 na koncert „Wznieś Serce nad Zło”, który odbędzie się na naszej hali! Wydarzenie w duchu solidarności i wsparcia dla uchodźców z Ukrainy, a także podziękowanie za trud i ofiarność mieszkańców naszej gminy, którzy tak mocno angażują się w pomoc ukraińskim sąsiadom dotkniętym wojną. 

Na scenie wystąpią m.in.:
Chór Vox Sanctae Margaritae
Zespół Sezon na czereśnie
Lokalni artyści
Soliści, instruktorzy i instrumentaliści z Dębińskiego Centrum Kultury

Wstęp na to wydarzenie jest wolny.
Obowiązuje jednak rezerwacja miejsc.
Darmowe bilety dostępne są w Urzędzie Gminy Dębno, Dębińskim Centrum Kultury oraz bibliotekach publicznych.

Przed i po koncercie prowadzona będzie zbiórka na rzecz uchodźców przebywających na terenie Gminy Dębno.
Call Now Button