HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Poznaliśmy już zwycięzców w Finale Międzynarodowej Ligi Tańca "ALL STARS FINAL"!

Podczas minionego weekendu nasza hala stała się świątynią tańca nowoczesnego, gdzie rywalizowali tancerze z całej Polski i nie tylko. Podczas wydarzenia uczestnicy w kilku kategoriach wiekowych rywalizowali w 7 różnych stylach, a ich wyjątkowe pokazy oceniało międzynarodowe jury, które miało twardy orzech do zgryzienia typując najlepsze występy.

Organizatorzy imprezy Międzynarodowe Stowarzyszenie Artystyczne „Forge Your Luck”, „Create Yourself Dance Studio”, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych „Damy RadꔄJazz Dance Center” przy wsparciu Gminy Dębno stanęli na wysokości zadania dając uczestnikom oraz licznie zgromadzonej publiczności wiele sportowych emocji oraz artystycznych doznań.

Kategorie, w których odbyła się rywalizacja był następujące:
• Taniec nowoczesny (hip hop, new. age, popping, street);
• Show dance (contemporary, jazz, modern, balet);
• Street Dance Show (disco, Z REKWIZYTAMI: hip hop, new age, popping, street);
• Jazz;
• Modern;
• HIGH HEELS;
• Latino.

Honorowy patronat objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym budżetu Gminy Dębno.

Call Now Button