HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Puchar Wójta Gminy Dębno wręczony!

W ubiegłą niedzielę nasza hala zamieniła się w miejsce zmagań podczas Niepodległościowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Dębno. W rozgrywkach udział wzięło 6 zespołów, które stworzyły niezwykłe widowisko dostarczając licznie zgromadzonej publiczności wielu sportowych emocji! Spotkania były bardzo zaciekłe i nie brakowało wielu spektakularnych akcji, które mogły zadowolić największych siatkarskich koneserów. Tegorocznym zdobywcą Pucharu została drużyna Volleycoster, która w finale pokonała Bardzo Fajną Drużynę. Podium uzupełnił zespół Perły, natomiast miejsce tuż za podium przypadło graczom z Urzędowej Paki. Udział na fazie grupowej zakończyli zawodnicy zespołów Sajdersi oraz Team Dziuc.

Jesteśmy dumni, że w naszym obiekcie mieszkańcy z terenu Gminy Dębno mogli na sportowo uczcić 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości!

Organizator: Lokalni Animatorzy Sportu na kompleksie „Moje Boisko Orlik 2012” w Dębnie
Współorganizator: Gmina Dębno

Honorowy Patronat:
Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski

Call Now Button