HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Dzień Kobiet w Gminie Dębno!

W sobotę, 4 marca, w naszej hali odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet.

Na to wspaniałe wydarzenie zaprosił Wójt Gminy Wiesław Kozłowski wszystkie Panie z Gminy Dębno, które już wchodząc, witane były słodkimi upominkami.

Po złożeniu życzeń przez włodarza Gminy Dębno i zaproszonych gości: Wojewodę Małopolskiego Łukasza Kmitę oraz Posła na Sejm RP Wiesława Krajewskiego przyszedł czas na część artystyczną w wykonaniu Stefano Terrazzino, który oczarował widownię tańcem, śpiewem, ale przede wszystkim doskonałym kontaktem z publicznością. Artysta zaprezentował największe włoskie przeboje m.in. Felicita, Ti Amo, Hey Mambo, Bella Cio, przy dźwiękach których publiczność bawiła się doskonale.

Występ Stefano Terrazzino oczarował licznie zgromadzoną publiczność i oczywiście nie obyło się bez bisów.

W trakcie wydarzenia odbywała się zbiórka charytatywna do puszek na terapię genową 10 miesięcznej Marysi w trakcie której zebrano kwotę 10 484,43 zł. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w akcji. Po raz kolejny mieszkańcy Gminy Dębno udowodnili, że mają wielkie serca i nie są obojętni na los innych osób.

Przekazujemy ogromne podziękowania dla wolontariuszek za sprawnie przeprowadzoną zbiórkę.

Na zakończenie Wójt Gminy Dębno podziękował wszystkim Kobietom za tak liczne przybycie i zaprosił na kolejne planowane wydarzenia.

Pełna fotorelacja w linku – gminadebno.pl/dzienkobiet
Call Now Button