HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Niezwykłe taneczne widowisko!

Już w najbliższy weekend 11 i 12 marca od godz. 8.00 w naszym obiekcie odbędzie się Międzynarodowy Turniej Tańca „World Talent Show & Dance Competition”!

Będziemy mieli okazję gościć tancerzy m.in. z Polski, Ukrainy czy też Włoch.

Turniej podzielony został na dwa dni, w trakcie których artyści przeniosą Nas do całkowicie różnych światów. To właśnie w Naszej gminie, zostaną wyłonieni najlepsi tancerze, którzy będą walczyć o bezpośredni awans do finałów, jednego z największych turniejów tańca na świecie „World of Dance”! Podczas turnieju obowiązywać będą jednodniowe bilety, które w dniach wydarzenia będzie można nabyć na miejscu w cenie 30 zł.

Za sprawą Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego, który objął wydarzenie honorowym patronatem, dostępne będą darmowe bilety dla mieszkańców gminy, które będzie mozna odebrać na Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy Dębno w dniach 9.03 i 10.03.

Ilość biletów ograniczona.

Call Now Button