HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Piłkarki TS Iskry Tarnów z medalami MMP U-15!

W dniach od 2 do 5 marca 2023 roku w Poznaniu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 15. O tytuł mistrzyń rywalizowało 16 zespołów z całej polski. Po wyrównanej 3 dniowej rywalizacji zespół TS Iskra Tarnów, który odbywa treningi w naszym obiekcie, stanął na najniższym stopniu podium. 

W TS Iskra Tarnów grają zawodniczki z terenu naszej gminy oraz powiatu tarnowskiego. W mistrzostwach udział wzięły: Natalia Gala z miejscowości Sufczyn, Karolina Najberek z Łysej Góry, Katarzyna Sowa z Dębna, Magdalena Sowa z Dębna, Magdalena Pabian z Dołów oraz Nikola Sołtys z Dołów.

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski pragnie skierować słowa uznania dla młodych piłkarek, które z niezwykłym zaangażowaniem kontynuują grę w klubowych barwach. Determinacja, która towarzyszy zawodniczkom, ich rodzicom, trenerom oraz całemu sztabowi szkoleniowemu w popularyzowaniu piłki nożnej wśród kobiet jest godna naśladowania.

Życzymy dalszych sportowych sukcesów oraz kolejnych zdobytych medali!

Fot. Renata Najberek

Call Now Button