HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Taneczne Show już za nami!

W sobotę i w niedzielę nasza hala stała się domem dla tancerzy z niemal całego świata. To właśnie w naszej Gminie odbył się Międzynarodowy Turniej Tańca ,,World Talent Show & Dance Competition’’ nad którym Honorowy Patronat objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Organizatorem turnieju jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Artystyczne ,,FORGE YOUR LUCK’’.

W niedzielę uczestnicy rywalizowali w kategoriach ,,Show dance’’, ,,Modern’’, ,,Jazz’’ i ,,High Heels’’. Tancerzy oceniało międzynarodowe jury, które miało niezwykle trudne zadanie.

Występy zachwyciły zebranych na widowni oryginalnością i dbałością o najmniejsze detale. Prezentacja była wzbogacona o zapierające dech w piersiach efekty audiowizualne.

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski pragnie podkreślić, że budowa Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie jest trafioną inwestycją i za sprawą organizacji takich właśnie turniejów można usłyszeć o niej także poza granicami gminy, a nawet kraju. Inicjatywa przeprowadzenia turnieju tańca jest niezwykłą okazją do integracji lokalnej społeczności, promocji naszej gminy oraz pogłębienia swojej wiedzy o pięknej dyscyplinie sportowej, jaką jest taniec. Pan Wójt dziękuje również wszystkim artystom i licznie zgromadzonym mieszkańcom.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie!

Pełna fotorelacja –> gminadebno.pl/worldtalentshow

Call Now Button