HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

II Otwarte Mistrzostwa Gminy Dębno w Koszykówce rozstrzygnięte!

W minioną niedzielę odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Gminy Dębno w koszykówce 3×3 – „Dębno 3×3”, podczas których zawodnicy z Tarnowa, Brzeska, Bochni, Radłowa, Jasienia, Sufczyna, Dębna i Łysej Góry rywalizowali o tytuł mistrzów Gminy Dębno!

Spotkania były niezwykle zacięte, nie brakowało również spotkań rozstrzygniętych w dogrywkach, a o zwycięstwie nierzadko decydował 1 punkt! Niedzielne popołudnie dostarczyło zgromadzonej publiczności wiele sportowych emocji! Dziękujemy Państwu, że wspólnie stworzyliście z nami to wyjątkowe wydarzenie! 

W kategorii OPEN Kobiet triumfowały reprezentantki Tarnowa:
1. W.O.Z.K Team
2. Niunie
3. Pieseczki
4. Spociaki

W kategorii OPEN Mężczyzn niepokonana okazała się drużyna z Brzeska:
1. Brzesko 3×3
2.
Basket Radłów
3. G-BASKET Team
4. Spocone Jeże 

Udział wzięły również drużyny: Pędzące Słonie, Tripsguys, TNW Team, Tarnów Warriors, PRO-TEK Basket Bochnia, Drużyna Pomylonych Kaszalotów, Bald Mountain Basketball oraz Mali Kaliszanie #CMRT.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie, a nowym mistrzom gratulujemy zdobytego tytułu!

Organizator:
Gmina Dębno

Patronat honorowy:
Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski

Pełna fotorelacja – gminadebno.pl/Dębno3x3

Call Now Button