HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Promesy dla małopolskich OSP z WFOŚiGW

Promesy z WFOŚiGW dla OSP

 16 maja 2023 roku na naszej Hali odbyło się uroczyste wręczenie promes dla Ochotniczych Straży Pożarnych, których organizatorem był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wydarzenie zainaugurował Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który przywitał zgromadzonych gości i wyraził słowa uznania dla pracy jaką wkładają na codzień jednostki OSP w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców często narażając swoje życie i pogratulował przyznanych środków finansowych.

Uroczystego wręczenia promes pod przewodnictwem Prezesa WFOŚiGW Kazimierza Koprowskiego dokonali Posłowie na Sejm RP: Józefa Szczurek-Żelazko, Anna Pieczarka, Wiesław Krajewski i Piotr Sak; wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz oraz  Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron. Środki pozyskane przez OSP z terenu województwa małopolskiego zostaną wykorzystane na zakup sprzętu i szkolenia. 

 

 

 . 

 

Call Now Button