HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

XVI Turniej Sportowy Przedszkolaków

We wtorek 20 czerwca na naszej Hali odbył się XVI Turniej Sportowy Przedszkolaków. Do udziału w Turnieju zgłosiło się 9 drużyn z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Dębno. Uczestnicy walczyli o Puchar Wójta Gminy Dębno i miano najlepszej drużyny. Po uroczystym otwarciu turnieju zawodnicy przystąpili do udziału w 6 konkurencjach. Przedszkolaki musiały wykazać się m.in. szybkością w biegu, celnością w rzucie oraz ogólną sprawnością fizyczną.

Zawodników do walki dopingowała licznie zgromadzona publiczność.

Walka była wyrównana, a zawodnicy mocno zaangażowani. Po podliczeniu punktacji, w tym roku najlepszą drużyną okazało się Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Bajkowa Kraina” w Sufczynie, natomiast na drugiej pozycji uplasował się Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sufczynie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie, Przedszkole w Łoniowej,  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Maszkienicach, Publiczne Przedszkole im. Juliana Tuwima w Porąbce Uszewskiej, Publiczne Przedszkole im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej oraz Niepubliczne Przedszkole „Złota Rybka” w Woli Dębińskiej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wiktor Wolnik z Niepublicznego Przedszkola „Złota Rybka” w Woli Dębińskiej.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.!

Call Now Button