HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Tegoroczne Spotkanie Klubów Seniora z Małopolski odbyło się w naszej gminie.

Wczoraj w naszej Hali odbyło się spotkanie promujące wieloletni program Senior+. Na wydarzeniu byli obecni: Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz, Poseł na Sejm RP Urszula Rusecka, Pełnomocnik Wojewody Małopolskiego ds. seniorów Jacek Kowalczyk, a także Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski i Kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji Anna Jakubas.

Podczas spotkania seniorzy prezentowali rękodzieło, które tworzą w Dziennych Domach i Klubach  „Senior +”.

Przybyli goście mogli podziwiać umiejętności manualne oraz kulinarne. Na scenie odbywały się tańce, śpiew, a także występy teatralne przy których widownia dobrze się bawiła, niejednokrotnie włączając się do wspólnego śpiewania. Przedstawione prezentacje budziły podziw słuchaczy, który był odzwierciedlany w licznych oklaskach.

Wydarzenie było doskonałą okazją do integracji oraz wymiany doświadczeń podczas degustacji wypieków oraz innych wytworów kulinarnych przygotowanych przez seniorów.

Call Now Button