HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Gminny Dzień Seniora

W sobotę 30 września odbyło się wyjątkowe święto. To właśnie na ten dzień Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski zaprosił wszystkie osoby z terenu gminy Dębno, które ukończyły 65 rok życia do wspólnego świętowania. Była to okazja do integracji mieszkańców, a także wspólnej zabawy.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 16.00 na Hali Widowiskowo Sportowej w Dębnie przemówieniem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego, w którym dziękował wszystkim przybyłym za tak liczne przybycie oraz życzył długich lat spędzonych w zdrowiu oraz niegasnącego optymizmu. Głos zabrała także Poseł na Sejm RP Józefa Szczurek-Żelazko, która dziękowała za zaproszenie i życzyła udanej zabawy. W dalszej części odbyły się liczne atrakcje. Na scenie zaprezentował się Klub Senior+ z Dębna i Sufczyna, iluzjonista Maciej Sieńko, Zespół „Ocalić od zapomnienia” oraz „Łoniowiacy”. Zwieńczeniem wieczoru był koncert w wykonaniu grupy „Nocne Motyle”, który zaprosił gości do wspólnej zabawy tanecznej.

Na przybyłych gości czekały upominki, a także poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok.

Call Now Button