HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Spotkanie Noworoczne z przedsiębiorcami

W niedzielę, 28 stycznia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbyło się Spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami działającymi na terenie Gminy Dębno. Przybyłych gości przywitał gospodarz, a zarazem pomysłodawca wydarzenia Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Ciężka praca, elastyczność, zdolność do podejmowania ryzyka i innowacyjność są kluczowymi cechami przedsiębiorców. Niedzielne spotkanie było okazją do podziękowania przedstawicielom lokalnego biznesu za trud dnia codziennego, a także za pomoc w realizacji wielu przedsięwzięć organizowanych na terenie Gminy Dębno. To dzięki przedsiębiorcom Gmina Dębno cały czas się rozwija, a mieszkańcy mogą korzystać z wielu atrakcji m.in. Gminnego Dnia Dziecka, Dębińskiego Biegu po Flagę czy też Kina Mikołajkowego. Spotkanie Noworoczne było  podziękowaniem dla firm, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju naszej małej ojczyzny, a w szczególności:

* PALETA TRANS DREW SP. Z.O.O.

* VICTORY – BARNAŚ BUD – STANISŁAW BARNAŚ

* MIECZYSŁAW JONIEC F.P.U.H.”JONIEC”

* ROESLEIN & ASSOCIATES POLAND SP. ZO.O.

* LOBO SP. ZO.O.

* KATARZYNA WOLAK F.H.U. „ARGUS”

* PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE GE S.A. DĘBICA

* PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SP. Z O.O. W JAŚLE

* MIROSŁAW MYTNIK STUDIODELTA.PL

* JAN BOLEK „INFOSTRADY POLSKIE”

* MAKSYMILIAN ROMAN „ROMAX”

* „TRANS-DRWAL” TADEUSZ DRWAL

* F.H.U. NOVUM V KRZYSZTOF WÓJS

* „WOLANKA” ZAKŁAD BUDOWNICTWA WODNEGO, DROGOWEGO I USŁUG SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWYCH

* JAKUB DRĄG ” SPAWMONT”

* F.H.U. ” EXCLUSIVE ” ANDRZEJ KUBALA

* MARKECIK JTG TERESA GACZOŁ

* „KOSTA ” KŁÓSEK, KĘDZIOR SPÓŁKA JAWNA

* ANDRZEJ PŁANETA ZAKŁAD RTV

* ” AGAWA” G.KUMOREK A.SMAGA

* DOROTA GAWLIK F.U.P ROLMOSKIT

* FOTO INSTAL DAWID STRZESAK

* PIOTR JUZA HOLI-MED SP. ZO.O.

* JERZY JAROSZ GABINET STOMATOLOGICZNY

* KAZIMIERZ KUMOREK POMOC DROGOWA. MECHANIKA POJAZDOWA.DIAGNOSTYKA

* MARIA RUDEK-KĄDZIOŁKA MAKUMIZO

* PAWEŁ IMIOŁO F.H.U.URAN

* P.B.R. SP. Z O.O.

* DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O. WOLA DĘBIŃSKA 

* TOMASZ DUDEK P.P.U.H. ” TOMDEK”

* GABINET UŚMIECHU SP. Z O.O.

* PRESTIGE Sebastian Kubala

W spotkaniu uczestniczyli oprócz przedsiębiorców Radna Województwa Małopolskiego Anna Mikosz, Kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji Anna Jakubas, Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło oraz Radni Gminy Dębno: Józef Ciuruś, Marcin Gurgul, Grzegorz Kłusek, Marek Łośko, Paweł Kraj i Grzegorz Gurgul.

Call Now Button