HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Turniej Halowej Piłki Nożnej LKS już za nami!

Turniej Piłki Nożnej to emocjonujące wydarzenie, które przyciąga wszystkich kibiców tego sportu. Taka rywalizacja to sposób na integrację społeczną, promocję zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.

Dziś w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbył się I Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Ludowych Klubów Sportowych o puchar Wójta Gminy Dębno. Do udziału zgłosiło się 5 drużyn: Orzeł Dębno, Sokół Maszkienice, Start77 Biadoliny Szlacheckie, Jastrząb Łoniowa, Kłos Łysa Góra.

Łącznie rozegrano 10 meczy, systemem każdy z każdym. 

Wyniki rozgrywek przedstawiają się następująco:

I miejsce: Sokół Maszkienice

II miejsce : Orzeł Dębno

III miejsce: Start77 Biadoliny Szlacheckie

IV miejsce: Kłos Łysa Góra

V miejsce: Jastrząb Łoniowa

Podczas rozgrywek nie brakowało emocji oraz sportowej rywalizacji do ostatnich sekund.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaciętą walkę do samego końca, Restauracji Agawa za ufundowanie ciepłego posiłku dla wszystkich uczestników turnieju, a także kibicom za tak liczne przybycie i doping swoich zawodników.

Call Now Button