HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA W DĘBNIE

Sekcja Tenisa Stołowego w Dębnie - Turniej z okazji Dnia Dziecka

5 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie rozegrany został wewnętrzny turniej sekcji tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka. Zawody poprowadził trener Mateusz Malik.

W turnieju zwyciężyła Agata Mirek, drugie miejsce zajął Zygmunt Osiński, trzecią lokatę zdobył Mikołaj Gaweł. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Zawodnicy trenują dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy. Początki zajęć to były gry i zabawy związane z tenisem stołowym, obecnie uczestnicy uczą się podstawowych technik uderzeń w tej dyscyplinie sportu.

Na każdym etapie można do nas dołączyć!

Bardzo dziękujemy za wsparcie Gminie Dębno na czele z Panem Wójtem Wiesławem Kozłowskim, a także Pani Annie Jakubas Kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia, które odbywają się:

– w poniedziałki w godz. 15.45-16.45

– w środy w godz. 17.30- 18.30.

:

Call Now Button